POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY S GARANCÍ DORUČENÍ DO VÁNOC PŘIJÍMÁME 13.12.2024
Děkujeme za pochopení .
Tým Lékárny Alfa.
Výrobek prémiové kvality s přírodními beta glukany z kvasnic, vysokou dávkou šípku (extrakt z plodů), vit. C a černého bezu (extrakt z plodů). Vhodný v období se zvýšeným výskytem respiračních onemocnění. Ideální pro podporu imunity a dýchacích cest.
Beta karoten je výrazně zbarvený červeno-oranžový pigment přirozeně se vyskytující v rostlinách a v ovoci. Beta karoten je důležitý provitamin, který se v lidském těle mění na vitamin A.
Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 325 mg betaglukanů, 5mcg vitaminu D a 80 mg vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Glukany se získávají z různých zdrojů, nejčastějšími jsou kvasinky a houby.
Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg čistého betaglukanu, 150 mg inulinu (rozpustná vláknina) a 5 mcg vitaminu D.
Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg čistého betaglukanu, 150 mg čistého inulinu ( rozpustná vláknina ) a 5 mcg vitaminu D.
Doplněk stravy Beviplex B komplex obsahuje vitamíny B1, B2, B6, kyselinu pantothenovou, B12 a niacin.
Beviplex Neuro tablety je doplněk stravy obsahující kyselinu alfa-lipoovou, uridin fosfát, cytidin fosfát a vitaminy skupiny B, navržený tak, aby posiloval nervový systém, zlepšoval psychologické funkce a poskytoval antioxidační ochranu.
Beviplex Neuro, tablety je doplněk stravy obsahující kyselinu alfa-lipoovou, uridin fosfát, cytidin fosfát a vitaminy skupiny B, navržený tak, aby napomáhal posilovat nervový systém, zlepšoval psychologické funkce a poskytoval antioxidační ochranu.
Doplněk stravy Bilomag Forte přispívá k udržení správné funkce mozku, pomáhá udržovat duševní výkonnost a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat normální psychické funkce a správné fungování nervového systému.
Bilomag Forte přispívá k udržení správné funkce mozku, pomáhá udržovat duševní výkonnost a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat normální psychické funkce a správné fungování nervového systému.